ТВі. Сьогодні про головне. Спецвипуск . ВІДЕО

Мустафа Найєм у прямому ефірі висловив позицію частини журналістів ТВі, що оголосили страйк

У середу ввечері програма "Сьогодні про головне" вийшла на ТВі у прямому ефірі. Ведучий програми Мустафа Найєм попередив, що ефір іде у незвичному форматі.

"Цей ефір буде присвячений тільки тому, що відбувається на каналі сьогодні і що відбувалося вчора. Ми підготували невеликий сюжет. Цей сюжет зробили тільки працівники каналу. До нього не втручалося керівництво. Ми покажемо те, що ми бачили своїми очима тут, в ньюс-румі і в цій будівлі", – заявив Найєм.

Мустафа оголосив позицію частини журналістського колективу.

"Ми на цей ефір вчора і сьогодні запрошували обидві сторони цього конфлікту. Вчора на студію нове керівництво не допустило своїх опонентів. Сьогодні не змогло прийти в цю студію старе керівництво. Чому так сталося і чому не прийшли нові керівники, чому їх не пустили вчора – про це буде пізніше синхрон нашого нового керівника Артема Шевченка, якого представили нам як директора. Сьогодні вже почалися звільнення на телеканалі – вже звільнений Павло Шеремет, який зазвичай о 23:00 веде в те ефірі каналу програму “Проти ночі”, – заявив Найєм.

Під час ефіру було продемонстровано бліц-інтерв'ю з новопризначеним гендиректором телеканалу Артемом Шевченком