Олег Медведєв: Ющенку, дзвони Януковичу. Забужко, "вдарьте себе головою об стіну". Сьогодні будемо за вас обох розраховуватися

Олег Медведєв

Ющенку, подзвони Януковичу! Доведи, що коли ти взимку 2010 року своїм мозком, який ніколи не думав і руками, які ніколи не крали, здавав йому на розтерзання нашу країну, то взяв з нього обіцянку не вбивати українську мову, а не лише випросив збереження держдачі, бо тобі мало своїх хати в центрі Києва та маєтку в Безрадичах.

Забужко, рух "Не будь байдужим" анонсував Вашу участь в акції протесту проти ухвалення мовного закону Колесніченка-Ківалова. "Вдарте себе головою об стіну" – і може Ви пригадаєте, як, об'єднавшись з Ющенком, торували Януковичу дорогу до влади. Невже Ви до того не чули, невже Янукович не казав Вам, що державність російської мови є наріжним каменем його президентської кампанії, і це не завадило Вам зробити той вибір, який Ви зробили.

З Ющенком навіть не хочу говорити. Ви ж, Оксано, як громадянка мали і маєте право ненавидіти Юлію Тимошенко. Ви можете сьогодні по-садистському чи й просто так тішитись через її страждання. Але якби прездентом стала вона, мабуть, не було би такої українізації, як мені й Вам хотілося би, але влада не ставила би під сумнів державність української мови і не позбавляла би її інструментів підтримки.

Лише добра воля Януковича може врятувати нас від законопроекту Колесніченка-Ківалова, які, прикриваючись удаваною турботою за російськомовних громадян, насправді прописали в цьому проекті механізм повного витіснення української мови із усіх сфер громадського життя, насамперед із телебачення, радіо, освіти, державного управління.

Це, Оксано, і є ціна, яку маємо сплатити за Вашу політичну безвідповідальність, недалекоглядність і, здається, безглузду бабську заздрість до жінки, яка дратувала Вас лише тим, що здавалася Вам успішнішою.