У України буде обов'язково яскраве майбутнє, що б не задумав її ворог - Саакашвілі

Завтра Україна буде вибирати нового президента..

Цілком очевидно, що взагалі українське суспільство стоїть на більш високому рівні патріотизму і освіти, ніж сучасний політичний клас.

Тому, український політичний процес, ціми виборами тільки починається, і насправді сучасну українську державність може побудувати нове покоління українців, яке відмовиться від старих корупційних правил,
і справді буде керуватись ідеалами, а не власними інтересами. Ми вже переконались, що корупція не сумісна з любов'ю до вітчизни і державністтю.

І ми всі маємо пам'ятати, що в Україні війна і її може виграти нова українська армія, а не стара радянська система, яка завжди залишиться слабким клоном російської армійської машини.. Врешті Украіна- не просто територія, як її називає Путін, а велика країна з талановитим, працелюбним і просто хорошим народом. У неї буде обов'язково яскраве майбутнє, що б не задумав ворог України, який скоїв самогубну помилку, напавши на цю велику європейську країну.

Вопрос о введении третьей волны санкций против России решится 27 мая, - Сикорский

Зараз іде протистояння між брехнею і правдою, між регресом в прогресом, між неволею і свободою. В цьому протистоянні правда, прогрес і свобода- на стороні України, а це означає, що Україна обов'язково переможе!

Mikheil Saakashvili