Влада озброює податкову міліцію - Народна рада

Народна Рада має у своєму розпорядженні інформацію про озброєння працівників податкової міліції, який є структурним підрозділом Міністерства зборів і доходів, особистою зброєю – пістолетами та іншими спецзасобами.

Такі кроки є свідченням зростаючої агонії режиму Януковича. Багато хто з представників силових структур відмовляється виконувати злочинні накази або фактично саботують їх виконання. Ніхто не має бажання захищати владу, яка воює проти власного народу. Тому у режиму розпочалися судоми, і він намагається віднайти будь-які можливі резерви для свого захисту.

Наголошуємо, що податкова міліція не підпорядковується Міністерству внутрішніх справ і не може використовуватися для протидії масовим мирним акціям. Народна Рада закликає керівництво і службовців Міністерства доходів і зборів діяти в рамках законодавства України і не брати участь у репресіях проти власного народу.   

Судячи з усього, найближчим часом варто очікувати спроб озброєння режимом Януковича лісників, рибінспекторів та залізничників.