Янукович просто тягне час і нічого не робить. Європарламент готує замороження рахунків для українських олігархів - Ельмар Брок

Голова комітету закордонних справ Європарламенту Ельмар Брок розповів, що українська влада просто тягне час, чекаючи поки протестувальники стомляться. Це її звична практика, але Європа чинитиме тиск.

"Це знову може бути вже відома всім гра Януковича. Він намагається виграти час і робить вигляд, ніби він щось робить, а насправді не робить нічого. Таким чином вичікує, поки стомиться і опозиція, і люди на вулицях Києва. Він хоче далі продовжувати практику повного контролю над утриманням своєї влади і зближення з Росією. Але ми будемо чинити тиск. У наступні 10 днів у Київ поїдуть європейські дипломати. Ми сподіваємося на переломний момент у наступні дні", - розповів Брок.

Також Брок переконаний, що застосувавши силу влада ніколи не переможе свій народ. Також він розповів про можливі санкції.

США ЗАКРИЛИ В'ЇЗД ОЛІЙНИКУ І БОНДАРЕНКО. Клюєв на черзі

"Зараз триває підготування можливого введення санкцій. Наразі з'ясовується, які особи можуть підпасти під санкції. Але спочатку нам треба почекати чим закінчаться розмови, це десь ще 10 днів. Але треба усвідомлювати, якщо нічого не зміниться, якщо Янукович і далі буде вести політику проти власного народу, тоді ті, хто несе за це відповідальність, хто чинив злочинні дії, скасуємо візи. А кільком олігархам можна було б заблокувати їхні банківські рахунки в європейських банках. Замороження рахунків - одна з можливостей. Правові методи для цього існують", - розповів Брок.

Сейм Польши выступил за санкции для виновных за кровопролитие в Киеве

Також відомо, що в Європі вже складають списки людей, проти яких можуть ввести санкції.

"В різних структурах є люди, які вже складають списки з іменами. Але зараз зарано це вирішувати. Ми сподіваємося, що опозиціонери і далі вестимуть розмови із владою. Зараз в Україну прийде чимало європейців", - повідомив чиновник.

Нагадаємо, що Мирослава Гонгадзе розказала, кому з українських політиків заборонили в'їзд у США. Андрій Клюєв знаходиться "під питанням".