Мешканці Умані просять Тото Кутуньо не агітувати за регіонала

Жителі Умані, що на Черкащині, поширили відкритого листа до італійського співака Тото Кутуньо, який збирається брати участь у концерті, організованому одним із кандидатів у депутати парламенту. Про це повідомляє ВВС.

"Уманчани попереджають його про можливість порушення законодавства про вибори, зокрема про заборону проведення передвиборчої агітації іноземними громадянами", – йдеться у повідомленні.

Концерт запланований на 26 жовтня в Умані.

"Ваш концерт рекламується як такий, що проходить за підтримки Антона Яценка, що є одним із кандидатів в депутати від правлячої партії", – ідеться у листі.

Його автори нагадують, що українське законодавство забороняє іноземним артистам виступати на підтримку кандидатів у депутати.

"Зокрема, відповідно до статті 74 Закону України "Про вибори народних депутатів України" участь у передвиборнійагітації забороняється іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії – суб’єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати", – ідеться у листі.

Автори звернення також передали лист до посольства Італії в Україні.

BBC