Для морального виродка Азарова свідоме знищення мільйонів українців - це "неправильні управлінські рішення"

Прем'єр заявив, що голод виник через "неправильні управлінські рішення"

Прем'єр Микола Азаров заявив, що уряд прийняв рішення призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС, пам'ятаючи про те, що "неправильні управлінські рішення" стали причиною Голодомору 1932-33 років.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу ICTV, яке вийшло в ефір у неділю ввечері.

Прем'єра запитали, чому Україна призупинила підготовку до підписання Угоди про асоціацію.

"Ви задали, на мій погляд, правильне питання, яке абсолютно справедливо ставлять і наші люди. Відповідаючи на нього, я хотів би трошки повернутися в минуле. Я ось щойно повернувся, ми відзначили пам'ять наших людей, які загинули голодною смертю 80 років тому тому. А ось зовсім недавно ми відзначили 80 років з дня запуску найбільшого нашого підприємства "Запоріжсталь". Це було свято для всіх нас. Здавалося б, це різні абсолютно події, а між тим, це ланки одного ланцюга. Це результат тих управлінських рішень, які брало тодішнє керівництво Радянського Союзу.

Воно поставило перед собою цілі і прийняло рішення - індустріалізація в найкоротші терміни, закупівлі обладнання за рахунок експорту зерна. І ось тоді, коли цього зерна не вистачало для наших людей, його продовжували відвантажувати на Захід в обмін на обладнання, в обмін на технологічні рішення і так далі. Ось ціна управлінських урядових рішень. Вона може бути жахливою! І ось це почуття відповідальності змушує приймати рішення, з урахуванням особливо помилок минулого, максимально відповідальні в кожній конкретній ситуації", - зазначив Азаров.

Після цього він розповів про прохання промисловців відкласти підписання Угоди про асоціацію і про відмову Євросоюзу давати гроші на компенсацію втрат української економіки.

 Раніше Азаров заявив, що Євросоюз в процесі тривалих переговорів з Києвом за умовами Угоди про асоціацію постійно йшов від пропозиції внести в документ пункт про надання Україні кредиту $1млрд.

Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко заявив, що, приймаючи це рішення, уряд керувався виключно національними інтересами.