Бойкот Партії Регіонів. Маніфест

Розправи минулої доби вимагають переходу до персонального тиску. Відтепер, не тільки бренди, але і їх власники стають цілями.

Ось наш МАНІФЕСТ:

Регіонал – це не національність.
Регіонал – це не релігія.
Регіонал – це не політичні погляди, бо в Партії регіонів немає ідеології, а платформа абстрактна.
Регіонал – це не позиція, бо Партія регіонів протягом кількох днів може міняти курс на 180 градусів, як це було зі вступом до ЄС.
Регіонал – це відповідальність за всі дії влади. І всю її бездіяльність.
Регіонал – це людина, яка разом із владою буде мовчати або брехати про активістів Майдану, яких убивають і калічать по одному.
Регіонал – це людина, яка бачитиме в побитті мирних людей на #Євромайдан'і «ексцес виконавця» чи шукатиме виправдань для тих, хто бив.

НАША ПЕРША ДІЯ:

Зустріч у Європі. Більшість із регіоналів на свята виїжджають у Європу, де їм, зазвичай, комфортніше відпочивати. Але там вони не можуть обгородити себе Беркутом, тому дістати їх дуже легко. Якщо у когось є інформація, хто і куди вилітає на свята, викладайте, будь ласка, інформацію або надсилайте приватно. Рейси, аеропорти, готелі, курорти або просто міста. Небайдужі українці є скрізь, та й іноземці в більшості є союзниками, тому найбільш одіозних представників влади може чекати дуже ефектний "новорічний сюрприз біля Йолки", а то і взагалі недружелюбний прийом і зіпсовані канікули. Бонус - персональні репутаційні наслідки.

Прохання поширити інформацію!

by Andriy Gerus, євромайдан-львів

Бойкот Партии Регионов