Азаров розповів, як погода "загартовує" українців перед новими "покращеннями" влади

 Азаров поскаржився на природні аномалії.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що уряд успішно протистоїть складним погодним умовам в країні.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Мир".

За словами прем'єра, погода в Україні часто дивує "аномаліями". "Я три роки очолюю уряд, і увесь цей час погода нас дивувала природними аномаліями. У 2010 році була неймовірна посуха і пожежі, від яких, до речі, постраждала і Росія. Та посуха стала у нас причиною великих неврожаїв. А 2011 рік запам'ятався сильними холодами - вперше за п'ятдесят років стовпчики термометра в січні-лютому на двадцять днів опустилися нижче позначки мінус 35 градусів", - згадав Азаров.

Нинішню ж весну лідер Партії регіонів називає "зимою" і вважає, що українців вона "не балує". "І ось тепер третя зима запам'ятається повноцінними холодами - зі снігом та хуртовинами. Кілька днів тому хуртовини накрили західні області країни, де випала тримісячна норма опадів. Так що погода нас не балує - вона нас загартовує. Хоча, я думаю, що ми знайшли можливості протистояти погодної стихії", - додав Азаров.

У той же час, прем'єр заявив, що кошти на ремонт доріг у країні не виділялися десятиліттями. "Нам потрібно виправляти ситуацію на дорогах, але для цього потрібні колосальні кошти, які не вкладалися десятиліттями. Нам потрібно виправляти ситуацію в ЖКГ, але для цього теж необхідні величезні гроші, які не виділялися досить довгий час. Тому питання політичної стабільності, стабільності на довгий проміжок часу - це питання розвитку держави. Або ми будемо борсатися в нинішньому стані, або ми будемо розвиватися", - сказав лідер Партії регіонів.