Країни G7 в Гаазі погрожують Путіну розвалити економіку Росії у випадку агресії в Україну. ФОТО-ВІДЕО

Лідери країн G7 погрожують президенту Росії Володимиру Путіну розвалити економіку його країни, якщо Росія нападе на Україну.

Санкції не змусять себе довго чекати і Росія їх не витримає, впевнені там, йдеться в сюжеті ТСН. На саміті в Гаазі лідери країн говорили про Україну та окупацію Криму. Сам Путін на зустріч не приїхав, його представляв міністр закордонних справ країни.

Учасники саміту переконують, що дії Росії неприпустимі. Військова агресія проти України потягне за собою жорсткі санкції, яких економіка РФ не витримає. "Російська економіка цілком залежна від нафти та газу, ВВП останні роки майже не зростає. Тож це призведе - я сподіваюся, що буде інший фінал, але в гіршому разі, - до жахливих втрат у Росії. Зараз ми намагаємося зробити так, щоб цього не сталося", - заявив прем'єр Нідерландів Марк Рутте.

Один із лідерів "Великої сімки" Девід Кемерон заявив, що просування Росії в Україну виллється в жорсткі дії з боку світу.

"Це дуже тривожні повідомлення. Треба надіслати максимально чіткий сигнал російському уряду і президенту Путіну: подальше просування на українську територію абсолютно неприйнятне, це одразу призведе до санкцій від ЄС, від Сполучених Штатів, від інших країн", - заявив Кемерон.

Мировое сообщество признало ОПГ Путина "оборзевшими пацанами с завышенной самооценкой".

А президент США Барак Обама заявив про необхідність все суворіших санкцій. "Суворіші санкції принесуть значні наслідки для російської економіки, і я зустрічатимуся з іншими лідерами "Великої сімки", щоб координувати наші подальші дії", - заявив він. Як відомо, президент США Барак Обама заявив, що США та ЄС разом змусять Росію поплатитися за Крим. Президент США запевнив, що вони з ЄС єдині в своїх цілях.

Крупнейшим российским банкам закрыт доступ к зарубежным кредитам