Олег Медведєв: "Твари, распоясавшиеся в своей безнаказанности".

Олег Медведєв

Янукович. Шляхом Зія-уль-Хака та Хафізулли Аміна

Рада Європи понад півтора десятки років тому вже намагалася врятувати життя Юлії Тимошенко. Приєднавшись до РЄ, Україна взяла на себе зобов'язання скасувати смертну кару – і виконала його. В іншому випадку, фабрикуючи "справу Щербаня", режим вже впритул підвів би Тимошенко не до довічного ув'язнення, а до страти.

Кілька місяців тому в блозі на УП я вже широко цитував мемуари Беназір Бхутто, де вона детально розповідає про те, як пакистанський диктатор Зія-уль-Хак, усунувши її батька з посади прем'єр-міністра через свої "печерську суди" ув'язнив його, а згодом і стратив.

Афганський Хафізулла Амін церемонився куди менше – той просто задушив свого попередника Нур Мухамеда Таракі.

Янукович Тимошенко вбиває поступово. Думаю, не такий вже далекий від істини Яценюк, який побиття Ю.В. кваліфікує як замах на вбивство.

Ніна Карпачова за критеріями нинішнього часу спромоглася на вчинок, підтвердивши наявність синців у Тимошенко.

Женя Тимошенко, щойно бачив її синхрон на ТРК "Україна", щиро плакала, розповідаючи про сліди насилля на тілі матері.

Експресивна Олександра Кужель своє влучне резюме зробила ще вчора: "Есть только черное и белое. Черное – это там, где они. Твари, распоясавшиеся в своей безнаказанности. Белое – это там, где все мы. Все, кто не хочет быть жертвами, а хочет быть человеком".

З іншого боку, навіть газета "Сегодня" поставила під сумнів справжність записів нібито із камери Юлії Тимошенко, де хтось, схожий на неї, скаче на підборах і ледве не взасос цілується з кимось, хто нагадує Власенка.

Борис Кушнірук, найзатятіший після Януковича, юлененависник, визнав відео фальсифіка том. 

Деякі сайти провели власний аналіз і довели, що "видео из камеры Юлии Тимошенко – фейк (подделка) ".

І лише безсоромні вуста заступника голови Пенітенціарної служби Сергій Сидоренкатвердять, ніби відео справжнє, але вони не знають, як воно потрапило на пропрезидентську проурядову помийницю, яка називається УНН.

Наступним блокбастером від Банкової, напевно, стануть лесбійські оргії із сокамерницями.Слова Кужель варті того, аби ще раз їх повторити: "Твари, распоясавшиеся в своей безнаказанности".