Москаль оприлюднив регіональних «авторитетів»

Перший заступник Комітету Верховної Ради по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль продовжує виявляти кримінальних авторитетів, які мають безпосередній вплив на політичну й економічну ситуацію в регіонах.

Черкаська область

На керування областю поставлені представники Донецького регіону. Крім того, тут з’явилася давно забута «посада» – «смотрящий» від Донецької області. Суттєвий вплив на міську владу Черкас має «авторитет» Гура Сергій Вікторович (кличка «Торпедо»). Саме через нього проходять основні фінансові потоки. Не так давно «Торпедо» перебував на обліку в правоохоронних органах, як один із організаторів злочинного угруповання. Крім того, в область привезений такий собі Толчин Станіслав Маркович, також виходець із Донецька, в минулому – керівник вугільної промисловості в Макіївці. Саме через нього здійснюються всі кадрові питання і йде розподіл фінансових потоків.

Тернопільська область

Євген Степанов, у минулому військовий, сьогодні президент спортивної асоціації боксу здійснює вплив політичні та економічні процеси в області. В 90-ті роки він був засновником бандитської організації «Аракс», свого часу провів шість років у в’язниці в Іспанії за рекет.

Херсонська область

Вплив на владу здійснюють: Вареник Олександр (у минулому співробітник УБОЗ), такий собі Кучер (власник нелегального грального бізнесу в області), Юсифов (директор Центрального ринку, полковник міліції у відставці), Устинов (директор Дніпровського ринку). Саме через цю групу осіб вирішуються всі фінансові та політичні питання області.

Цю інформацію Г.Москаль виклав на власному сайті moskal.in.ua