Українці цілком заслуговують на такого президента, як Янукович, - Гриценко

Заступник голови фракції ВО "Батьківщина" Анатолій Гриценко вважає, що українці цілком заслуговують мати такого президента, як Віктор Янукович.

Про це народний депутат заявив в інтерв`ю ЛIГАБiзнесIнформ.

"Безумовно (заслуговують. – УП.), хоча чесно це визнати здатний не кожен. Влада - це завжди відображення суспільства", - заявив Гриценко.

При цьому він навів приклад про майбутні довибори в парламент на окрузі в Севастополі, де голова міськдержадміністрації Володимир Яцуба оголосив: влада підтримає мільярдера Вадима Новінського, який нещодавно отримав українське громадянство.

"Можете не сумніватися, його підтримає переважна більшість місцевих виборців, і ніяких фальсифікацій не треба. Зате в особистій бесіді вам якщо не кожен, то кожен другий точно скаже, що ненавидить кровожерливих олігархів і виступає проти обрання мільярдерів до парламенту", - упевнений Гриценко.


Аватар пользователя Дід Сашко

Україна, як сіамськи близнюки, має дві голови і спільне туловище. Одна голова хоче на схід, друга на захід і щоб голи були задовільнені - близнюків треба роз*єднати, або відрубати одну голову, а це громадянська війна, зато кожна голова заслуговувала того царя, що обрала.