Влади немає, є лише узурпатори, які називають себе владою, - Олег Соскін

 В ефірі UkrlifeTV політолог економіст Олег Соскін підбив підсумки тих, подій, які відбувалися 18 травня в києві, зокрема, прокоментував те, що опозиція поки що не назвала єдиного кандидата на посаду президента.

«Не потрібно чекати президентських виборів, тому що їх просто може не бути, як немає виборів Київської міської ради і міського голови Києва. Сьогодні правляча кліка Януковича практично заблокувала проведення виборів в Києві. Приїхала якась група людей з криворізько-єнакіївського заповідника, якісь кримінальні релікти, захопили владу в Києві, і сьогодні вони нам говорять, що виборів у нас в столиці не буде. Придумали якийсь Конституційний Суд. Але для чого цей суд потрібен, у нас є Конституція, де все чітко написано. Навіщо нам викликати якихось тлумачів, як колись викликали духів, щоб підстрибував стіл чи табуретка. Що таке суд? Там сидять якісь громадяни, ще невідомо, як вони отримали свої дипломи, купили вони собі звання і вчені ступені, чи не купили, хто вони взагалі такі? Кажуть, їх хтось призначив. А я, до прикладу, не довіряю тим, хто їх призначив. Є ж народовладдя, і народ, кожен із нас, є джерелом влади», - вважає експерт.
«Януковича обрали згідно із парламентсько-президентською Конституцією. А потім зібралась якась група людей, яка вирішила, що все це було неправильно, і тепер буде президентська республіка. І Янукович почав працювати на сонові іншої Конституції. Але оскільки Конституцію було змінено, то потрібно було проводити нові вибори. Але все так легко пройшло, тому що народ не навчений. Люди не розуміють, які наслідки несе за собою та чи інша подія», - стверджує Олег Соскін.
«У нас є біржі, але ми не маємо фондового ринку. У нас є банки, але це практично лихварські ломбарди. У нас є всі назви, але вони позбавлені змісту. Ми живемо в ефемерному суспільстві, в бутафорії, як колись були потьомкінські села, у віртуальному суспільстві, ми віримо, що у нас є Шустер, начебто відбувається якась дискусія, у нас є начебто депутати, все у нас начебто є. У нас їздять дорогі автомобілі по так званим дорогам, яких насправді немає», - додав він.
«Тому, можливо і добре, що опозиція не висунула єдиного кандидата. Тому що єдиний кандидат повинен з’явитися в результаті жорсткої конкурентної боротьби в системних блоках опозиції, не лише парламентської, але й позапарламентської, і в боротьбі з головним ворогом, який протистоїть опозиції. Це особа, яка має перемогти нинішню владу і її верхівку – Януковича. Це має бути боротьба. Але тоді треба створити плацдарм для боротьби, щоб з’явився реальний лідер опозиції. І такий плацдарм є – це Київ», - вважає політолог.
«Через 10 днів, якщо не буде відправлена у відставку Київрада, можна буде говорити, що влада в Києві захоплена заколотниками, узурпаторами. Їх вже можна буде арештовувати, якщо вони прийматимуть якісь рішення по Києву. І яка нам різниця, яке рішення приймуть особи, що надягли на себе якісь халати і сказали, що вони судді Конституційного Суду? Я, наприклад, не вірю цим персонам. Натомість є інтереси київської громади. І кияни хочуть бачити своє місто не тим відстійником та азійським вокзалом, на яке його сьогодні перетворили якісь особи, що приїхали до нас і нами керують. сСьогодні суди очолюють не кияни, прокуратуру – не кияни, міліцію – не кияни, майже всі київські районні адміністрації – не кияни. У нас київська громада практично повністю відрізана від управління містом. І прислали якусь особу, яка була капітаном КДБ, яку відправили на пенсію, а сьогодні він голова адміністрації і розповідає нам якісь казки», - каже Олег Соскін.
«Тому в Києві необхідно провести вибори, змінити в місті владу, обрати міського голову. І взагалі потрібна інша структура управління, вона вже давно нами розроблена у відповідності до європейських стандартів. Гарант Конституції не хоче цього. Але в нас є Кличко, Яценюк і Тягнибок. Вони сьогодні повинні захопити плацдарм – Київ, розчисти авгієві стайні. Вони повинні діяти так, як Іллєнко і Мірошниченко в Київраді, коли їх не пускали в зал засідань», - зазначив експерт.
«Влади немає, є лише узурпатори, які тільки називають себе владою. Ми самі признаємо на собою владарювання бандитів, а це неправильно. Тому що 5 стаття Конституції гласить: народ – джерело влади, і ніхто не може узурпувати цю владу», - додав він.
OSP-UA.INFO

Аватар пользователя ева браун

Опять лозунги и советы.Марк Твен сказал, что хорошие советы как касторка: их значительно легче давать, чем принимать.И - ссылка на лидеров оппозиции- придумывайте, как сделать правильно. А свои какие предложения?