Януковичу ночами гнали яхту з червоного дерева і золотими унітазами - Кужель

ФОТО: politiko.ua
ФОТО: politiko.ua

У опозиції є багато доказів злочинної діяльності чинного президента Віктора Януковича.

Про це у коментарі Gazeta.ua розповіла депутат кримського парламенту, лідер "Громадянського опору" Олександра Кужель.

"Докази є, і їх багато. Наприклад, конституційний переворот, харківські угоди, розстановка "смотрящих" по містах. Хто несе відповідальність за рейдерство, корупцію? Прем'єр, міністри? Але призначає їх президент. Якщо президент щиро бореться з корупцією, то невже чиновники крастимуть? ", - сказала вона.

За її словами, під час президентства Януковича на 40 відсотків зріс бандитизм.

"Якщо насправді президент хоче побороти хабарництво, безпрецедентне розкрадання бюджетних коштів – він має реагувати на факти, на які вказують громадяни у своїх листах до нього, на журналістські розслідування, на сигнали, що надходять від громадських активістів", - каже Кужель.

За цим має слідувати миттєве звільнення та притягнення до відповідальності

"А ми маємо ситуацію, за якою Янукович уявив себе царем у своєму палаці "Межигір'я". Зараз багато розповідають, що йому з Дніпропетровська недавно підкотили ладью - стилізовану сучасну яхту з червоного дерева з золотими унітазами. Дніпропетровські фахівці, які її робили, нібито стверджують, що цю яхту накрили сіткою і гнали ночами, щоб люди не бачили. То отримавши такий подарунок, хіба Янукович скаже в Дніпропетровську чиновникам, щоб вони не крали? Люди все бачать і зневірюються, а більшість озлоблюється", - зауважила КужельДжерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_yanukovichu-nochami-gnali-yahtu-z-chervonogo-dereva-i-zolotimi-unitazami-kuzhel/442411">Gazeta.ua</a>