У Харкові біля суду збираються прихильники і противники Тимошенко

Противники і прихильники екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко збираються перед апеляційним судом Харківської області, де на 10:00 призначене засідання Київського районного суду у справі стосовно Юлії Тимошенко про зловживання корпорації ЄЕСУ.

Зокрема, перед будівлею суду зібралося близько 200 супротивників екс-прем'єра. Вони тримають державні прапори, а також прапори з перекресленим портретом Тимошенко і веселим Роджером із зачіскою у вигляді коси.

Крім того, до будівлі суду починають підходити прихильники екс-прем'єра в футболках з написом «Free Yulia» (Вільна Юля).

Станом на 8:00 прихильників екс-прем'єра не більше 20 осіб. Початок акції в підтримку Тимошенко, а також зустріч з народними депутатами від опозиції заплановані на 10:00.

Нагадаємо, Державна пенітенціарна служба України не буде доставляти екс-прем'єра на засідання суду в понеділок, 25 червня. Прес-служба відомства повідомила, що Тимошенко написала заяву про відмову від участі в судовому процесі на підставі висновку німецького професора Карла Макса Айнхойпля.

Тимошенко звинувачують в організації заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ.