У Меркель таки почули українців. Просять підтвердження фактів фашизму - Конфлікти і закони

Після заяви пані Меркель щодо того, що Українська влада на санкції допоки не потребує, український Інтернет вибухнув шквалом здивування та незрозумілості: чому канцлер країни, що засуджує фашизм, так легковажно поставилась до фактів прояву фашизму в Україні, який проявляли представники «Беркуту» до мітингувальників.

Адже фактів знущання над мирними мітингувальниками, а також фотографій та відео, на яких «Беркут» цинічно принижує протестантів, фотографуючись над побитими тілами, а то й ставлячи на тих ноги – достатньо. А ще – вбивства людей, викрадення та вивезення їх в ліс заради розправи.

Люди не розуміли пані Меркель, а тому почали розміщувати на її сторінці Фейсбук фото-докази цих знущань з проханням аби Європа терміново відреагувала на злочини влади, що порушують Женевську конвенцію та підпадають під Гаазький трибунал.

Звернення українців виявились не марними. Вже надвечір 25 січня з бюро CDU (партії А.Меркель) попросили підтвердження інформації про насильство в Україні. Матеріали потрібно надавати бажано з фото - німецькою мовою на адресу: [email protected]"> [email protected]

Тож редакція «Конфлікти і закони» просить усіх: журналістів і свідків катувань надавати підтвердження злочину режиму Януковича.


Аватар пользователя Selda

The leaders which have been elected to be in the position must do their jobs as they are supposed to be. - YOR Health