Ющенко PRився в програмі Катерини Осадчої: У мене як у Наполеона - все у бджілках . ВІДЕО

Ющенко: У мене як у Наполеона - все у бджілках (відео)

Віктору Ющенку 23-го лютого виповнилося 59 років.  Після складення повноважень Віктор Андрійович живе "повноцінним" життям, у якому є місце родині, тваринам та численним хобі.  Так, наприклад, зоопарк Ющенка потрохи поповнюється, а сам екс-президент планує створити фотопроект, присвячений місцям України.

Про своє нинішнє життя та колекцію краваток Ющенко розповів Катерині Осадчій, яка привітала його з днем народження у програмі "Світське життя".

Перед зустріччю з телеведучою Віктор Андрійович переодягнув дипломатичний костюм на вельветові штани та менш офіційний піджак. Причому сорочку він прикрасивзапонками у вигляді бджіл. "Для настрою. В мене ціла колекція усього, що пов’язане… Знаєте, як у Наполеона усе було у бджілках. Крісло, де він сидів, наприклад. Це такий своєрідний спосіб запозичити все досконале, що є у сім'ях бджілок", - ділиться Ющенко.

Як виявилося, Віктор Андрійович є великим фанатом краваток. Одного разу у Вашингтоні він зайшов до крамниці та купив там 40 чи 50 краваток.

Однак, екс-президент наголошує, що модником він не є. "Я не прагну до моди, не бігаю за нею, а от коли мода вже відходить, то залишається тільки стиль. От я звик жити у своєму стилі", - заявляє Ющенко.

За словами Віктора Андрійовича, у його гардеробі десь 50 чи 70 краваток. Але його менші доньки потрохи позичають батькові аксесуари. Особливо, це стосувалося речей із зображенням птахів.

 

У свої 59 Ющенко виглядає досить підтягнутим. Каже, що мало їсть, хоча й полюбляє калорійну їжу. "Я всеїдний за звичкою, але я багато не їм. Я все їм. Я їм сало, я їм ковбасу, полюбляю жир, смалець. Смалець у печі розтоплюю, в мене 7 печей, у різних там музейних будиночках", - розповідає він.

Крім того, Ющенко сам водить авто та возить в ньому своїх же охоронців. "Я думаю, що це гарний тонус. Я їх і президентом возив", - зауважує він.

В офісі Віктора Андрійовича, окрім старовинних ікон, картини "Козак-Мамай" та іншої класики українського живопису, висять фото його пращурів. "Це мій дідусь, це мій татусь, а це мій братик. Подивишся на хроніку родинну: Петя, батько, мама, Вітю не знайдете. Я от запитую Петю: "Ну як вам совість дозволила, що ви усі на фотографії, а меншого у родині немає?" Каже: "Ти соромився. Тільки приходили фотографи, а ти з хати вибігав", - розповідає Ющенко.

 

Зате зараз весь офіс екс-президента завішаний його ж власними світлинами. "Тарасик Вікторович, Софійка Вікторівна, це Андрійко, це Ліна, Домінічка, це усе онуки, це Вітя, а це Міша Саакашвілі", - перелічує Віктор Андрійович.

Президента Грузії Михайла Саакашвілі Ющенко називає тією людиною, за яку він дуже переживає. Але порад йому не дає. "Там поради дуже важко давати", - зауважує він.

 

Окрім бджіл та колекціонування мистецтва, Ющенко також полюбляє фотографувати. "По секрету скажу, в мене такий давній задум – зробити проект "Україна моїми очима". От те, що я бачив у різні часи свого життя. Одна серія, у мене колись було таке захоплення – кургани. Оце все мої фотографії, усі мої світлинки", - з любов'ю каже Віктор Андрійович, листаючи альбом своїх фотографій.

Цікаво, що попри захоплення гірськолижним спортом, Ющенко вже два роки не був у Буковелі. "Буває так - дітей підвезу, вже діти замість мене ходять на лижах. А я там роблю такий етнічний центр, мені якось приємніше займатися на тракторі, на екскаваторі, це усе моя робота. Це буде група музеїв", - розповідає екс-президент, певно, маючи на увазі готельний комплекс, про який нещодавно повідомлялося.

Що ж до зоопарку у маєтку Ющенків, то він поступово розширюється. "І зоопарк, все співає, кричить, гавкає. Ну, з такого, щоб вас здивувати, наприклад, страуси… Ну це таке. Останнє поповнення – це косулі. Гірський козел, але йому поки один рік. На день народження після одної зустрічі з одною людиною мені так сподобалися воли, замовив два воли і одну корову", - ділиться Віктор Андрійович.

На запитання про те, як йому вдається виховувати молодших дітей, Ющенка каже: "Мої діти, вибачте, точно такі як ваші. Малі діти – малі клопоти, старші – ще більше клопоти. Я, наприклад, ще більше переживаю за Ліночку, за Андрія, ніж за Тарасика Вікторовича. Бо Тарасик спить зі мною, він укутаний, я його 20 разів накриваю ковдрою, він поруч".

 

А у молодості Віктор Андрійович виховував старших дітей суворо. "Скакалка в мене була, це з адських тортур, скакалка, Віталінку бивМені аж соромно. Ну така моя уява була, це ж було 30 років тому", - розповідає Ющенко.

Стосовно ж розлучення сина Андрія з Лізою Єфросиніною екс-президент каже: "Те, що відбулося у житті Андрійка за останні півтора-два роки… зараз він набагато сильніший, ніж був.. Він дуже переживав, закриватися почав… Я хлопчика виховав чемним, акуратним, не хамським, не воровитим, але ж оце доля така…".

 

Що ж до стосунків з першою дружиною Світланою, то, за словами Ющенка, вони "нормально" спілкуються. "Нормальні стосунки. Знаєте, у мільйонів людей, на жаль, і у мене, був час і те, що називалося твоєю родиною. Вона розпадалася, таке у житті буває. Треба гідно дивитися на це, нікого не принижувати. В нас є діти, в нас була колись сім'я, ми були щасливі, прийшли обставини, які прийшли. Дітям потрібно, щоб батьки були щасливі..." - запевняє Віктор Андрійович.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Експрес онлайн