Лише Тимошенко має "президентський набір" лідера - Луценко

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко наразі є реальною кандидатурою на президентських виборах 2015 року, оскільки має всі необхідні для лідера якості. Так екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який відбуває покарання у Менській колонії, відповів в інтерв’ю блогеру Роману Шрайку.

«Президент – це план, довіра людей, команда, харизма і сила волі. Зараз цей набір має лише  Юлія Тимошенко. Важливо звернути увагу, що це вже не та Тимошенко, яку ми пам'ятаємо до тюрми», - сказав екс-міністр.

Він розповів, що листується з Тимошенко та бачить «наскільки вона стала глибшою». «Ніщо так не вчить, як поразки. Мені здається, Юля знає тепер головне – ніяких гнилих компромісів з олігархією, опора – середній клас та інтелектуали», - сказав Луценко.

Ответы Юрия Луценко на вопросы фейсбуковцев. Часть 1

«Чи буде у Юлії Тимошенко юридична можливість балотуватися? Побачимо», - додав він.

З його слів, інші лідери опозиції – Арсеній Яценюк, Володимир Кличко, Олег Тягнибок, Петро Порошенко теж розглядаються як кандидати на найвищу посаду. «Поки що кожен із них має лише частину необхідного набору лідера. Один рішучий, другий компетентний, третій досвідчений, четвертий харизматичний. У кожного – своя політична стратегія. Цей рік покаже, хто із них доведе свою ефективність як альтернативу мафії», - сказав він.

Нагадаємо, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко  вважає, що на президентські вибори, на противагу опозиційним кандидатам, влада проштовхуватиме кандидатури на кшталт Медведчука чи Хорошковського. 

У грудні 2012 року об’єднана опозиція "Батьківщина" схвалила висунення Тимошенко єдиним кандидатом від опозиційних сил на президентських виборах 2015 року. 

Українська правда