Час. Підсумки дня: Сніговий Апокаліпсис. ВІДЕО

Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак намагався спростувати інформацію про те, що глава КМДА Олександр Попов був на футболі у Польщі тоді, коли в Києві панувала стихія.

.

Сніговий апокаліпсис. 

Починаючи з вечора п'ятниці і по ранок понеділка у столиці України можна було знімати документальний фільм під назвами "Армагедон", "Апокаліпсис", "Колапс" або рімейк фільму "Післязавтра".

22 березня снігова буря, що почалася по обіді, миттєво занесла всі можливі автошляхи Києва і місто застигло у багатокілометрових заторах. Багато з тих, хто вийхав з роботи у п'ятницю ввечері, двері квартири відкрили лише в суботу вранці.

У чималої кількості автомобілістів просто здавали нерви - вони кидали свої авто на засніжених трасах і діставалися додому хто як може. Щоправда і дістатися було не так уже й легко - метрополітен, який продовжує свою роботу у дні, коли в столиці проводять футбольні матчі, у день снігового армагедону зачинився в акурат за графіком.

Більше того - на станції Вокзальній, де зібралися тисячі пасажирів, що не могли покинути столицю через затримку потягів, через нашестя людей закінчилися жетони. І керівництво станції нічого кращого не вигадало, як закрити її.

Більшість же тих, хто потрапив на дорозі у сніговий полон, порятунок знаходили зовсім не в МНС, дорожних служб та ЖЕКів, які годуються за рахунок податків цих самих містян.

Допомагали автомобілістам - гарячми напоями, їжею та одягом ті, хто живе поряд, а також власники розташованих поблизу заторів кафе та заправок. На прохання допомогти-нагодувати-обігріти відкликалися громадські активісти.

«Свободу слова» с Куликовым в авральном режиме сняли с прямого эфира

Про владну неспроможність, людську небайдужість, фантомну снігоприбиральну техніку та відсутність будь-якої організації та координації у влади в надзвичайних ситуаціях і приклад цієї самої організації, який чиновникам показали небайдужі українці - говоритимемо в студії з гостями програми - представниками столичної влади, МНС, Укравтодору та громадськими активістами. Чекаємо на ваші запитання, коментарі та історії на обрану нами тему.

5channel