У Києві вже з ранку 10-бальні затори, люди йдуть пішки, але ДАІ не бачить пробок - "ситуація поліпшується". ФОТО-ВІДЕО

У Києві у вівторок на дорогах знову сильні затори, рівень яких уже станом на 9 ранку оцінюється у 10 балів.

Про це повідомляють очевидці й свідчить сайт Yandex.

Зокрема, як передає журналіст "Української правди", на вулиці Гетьмана й Чоколівському бульварі транспорт стоїть в обидва боки дороги, багато хто йде пішки.

Затори у Києві, 26 березня, фото з Ліга.net
Затори у Києві, 26 березня, фото з "Ліга.net"

При цьому тротуари не розчищені. На дорозі – корок льоду, і машини, які виїхали, створюють затори й перекривають дорогу.  

Затори у Києві, 26 березня, фото з Ліга.net
Затори у Києві, 26 березня, фото з "Ліга.net"

У цілому, незважаючи на те, що в понеділок і вівторок уранці сніг не йшов, на п'ятий день після сильного снігопаду в Києві багато доріг досі не розчищені, а рух транспорту вкрай уповільнений.

Затори у Києві, 26 березня, фото з Ліга.net
Затори у Києві, 26 березня, фото з "Ліга.net"

Поїздки ускладнені аваріями – по місту нараховується близько 14 ДТП. Швидкість руху в заторах у центрі Києва становить 5-10 км/год, на інших ділянках, у віддалених від центру районах, - 15-50 км/год.

 

Як відомо, через сильні снігопади в минулу п'ятницю й суботу столиця стояла у заторах, люди не могли дістатися додому по декілька годин, залишали машини в місті й не могли їх потім відкопати. Комунальні служби й Держслужба з надзвичайних ситуацій не справлялися з розчищенням доріг і визволенням людей, що застрягли.  

Влада назвала це стихійним лихом, рекомендувала не користуватися особистим транспортом і по можливості залишатися вдома, а понеділок у Києві й області оголосили вихідним. 

Але ДАІ не бачить пробок: У них з кожною годиною ситуація поліпшується. Про це заявили в прес-службі ДАІ, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Зараз в Україні, в тому числі і в Києві, тривають заходи з ліквідації наслідків негоди. У столиці розчищаються міські та районні магістралі, відновлюються маршрути громадського транспорту", - розповіли у відомстві.

Також у Державтоінспекції наголосили, що "завдяки злагодженій роботі дорожників, комунальних служб, ДАІ, підрозділів з надзвичайних ситуацій та небайдужих громадян ситуація в столиці з кожною годиною поліпшується".

"Українська правда", "ЛІГАБізнесІнформ"