У центрі Львова -плакати Гітлера з головою Януковича. ФОТО

Уся центральна частина міста Львова заклеєна листівками з закликом бойкотувати режим Януковича. На фото зображене тіло Адольфа Гітлера з головою Віктора Януковича на фоні стадіону НСК "Олімпійський", а також написано "Do not repeat mistakes of 1936. Let's boycott Yanukovych regime in Ukraine!", що в перекладі означає "Не повторимо помилки 1936 року. Бойкот режиму Януковича в Україні!".

Ці афіші можна побачити на сіті-лайтах, дорожніх знаках, стінах, фан-зоні, транспортних зупинках та в інших місцях, повідомляє ІА "Прометей".

Листівки підписані адресою "opir.info", що імовірно вказує на те, що матеріал по місту розповсюджує рух "Автономний Опір".

"Насправді дійсно важко порівнювати Януковича з Гітлером, адже Адольф Алоїзович вів порівняно скромне життя і, не дивлячись на невиконання передвиборчих обіцянок, підняв рівень життя німців. А все інше, як ми бачимо, дуже схоже на політрепресії, посилення влади олігархату, а нещодавні вибухи в Дніпропетровську нагадують ситуацію з підпалом Рейхстагу, як це було в 1933 році. Все це наводить на роздуми. А Гітлер – це ярлик фашизму, авторитаризму, диктатури і багатьох інших поганих речей. Середній споживач думає стереотипами, тому в цьому випадку цей малюнок є підходящим", - розповів представник руху.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/442915">Gazeta.ua</a>