Партія регіонів — екстракт "совка" і гангстерства, - Луценко

Віктор Ющенко й Віктор Янукович довели, що в країні треба змінювати систему, а не конкретних особистостей.

Про це екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заяв інтерв'ю газеті Комерсант-Україна, розповідаючи про організацію нового руху.

"Ми повинні бути вдячні Віктору Ющенку й Віктору Януковичу за те, що вони довели всій Україні: справа не в особистостях. Зараз для Східної України стало зрозуміло, що у всіх лихах винуваті не бандерівці, а для Західної — очевидно, що не москалі", - заявив Луценко. "Стало зрозуміло, що винуватий не конкретний президент - винувата система, яка щоразу більш-менш відкрито відтворює тоталітарну, антиукраїнську владу, що насаджує кримінальні відносини й бандитську мораль", - пояснив він.

"20-річна еволюція цієї системи породила Партію регіонів — екстракт "совка" і гангстерства, символом якого стала межигірська "сім'я". Але інстинкт хижої зграї й шкурництво не можуть стати об'єднуючою ідеєю країни", - впевнений він. "Навпаки, це викликає в людей переконання в тому, що ця Україна державного бандитизму — не їхня країна. Тому потрібно домовитися про новий фундамент нової країни, у якій буде зручно й безпечно жити всім — від заходу до сходу й від півдня до півночі", - сказав Луценко.

За його словами, в Україні 20% людей категорично відкидають Україну як незалежну державу й демократію як принцип. "Це ""совки" на вибір", а також прошарок гопників і гангстерів. Із цими людьми немає сенсу домовлятися про нову Україну", - сказав він.

"У нашому випадку потрібно зробити так, щоб дана категорія населення не могла порушувати закон і впливати на політичні рішення. Для цього необхідно, щоб домовилися між собою 80% українців, які прагнуть жити в нормальній демократичній країні", - впевнений Луценко.

"Алегорично моя відповідь така: я люблю письменника Андруховича, але доти, поки я не ввійду в союз із шанувальниками Куркова, буде перемагати Бузина", - заявив він.

"Сформулюю чіткіше: українські демократи повинні припинити відмовляти російськомовним громадянам у праві на патріотизм. Цей поділ вигідний "совкам" і гангстерам, які саме через україно-українську війну в суспільстві одержують свою владу", - сказав Луценко.

Експрес


Аватар пользователя ева браун

Не совсем согласна. Украина Кучмы резко отличается от Украины Януковича, так что от лидера многое зависит. От лидера зависит, какие правила устанавливает его команда и как контролируется выполнение этих правил и кем.