"Свобода" збирається зустріти "кремлівських емісарів"

Соратники Олега Тягнибока, попри судове рішення, планують захистити своє конституційне право на зібрання

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" не відмовиться від плану провести акцію проти приїзду до України президента Росії Володимира Путіна та Патріарха РПЦ Кирила.

Про це заявила прес-служба партії, коментуючи рішення Київського окружного адміністративного суду про заборону ВО "Свобода" проводити акції упродовж 27-28 липня на центральних вулицях Києва під час святкування 1025-річчя Хрещення України-Русі.

"Рішення суду є відверто упередженим та таким, що порушує 11-у статтю Європейської конвенції з прав людини та 39-у статтю Конституції України, які регламентують права громадян на мирні зібрання. Всеукраїнське об'єднання "Свобода" подаватиме апеляцію на це рішення суду", – наголосив представник ВО "Свобода" в суді Степан Кударенко.

Водночас, як заявив депутат-"свободівець" Юрій Сиротюк, судове рішення є виявом страху представників російської імперської політики Володимира Путіна і Володимира Гундяєва (Кирила) перед українцями. "Адже емісари "русскава міра", які їдуть в Україну броньованими потягами, а Україною пересуватимуться в броньованих автівках, готові зустрічатися лише зі жменькою затятих фанатиків, ретельно відібраних і вивірених російськими спецслужбами. І це найбільше свідчення публічної поразки "русскава міра" в Україні. Хресний хід, який організовує Українська Православна Церква Київського Патріархату, щороку збирає в сотні разів більше українців, ніж московський патріарх Кіріл", - зазначив Сиротюк.

джерело: ТВІ