Патріарх Філарет та митрополит Володимир обійнялися. ФОТО

Глава Української православної церкви Київського патріархату Філарет вірить в об'єднання Київського і Московського патріархатів української православної церкви.

Сьогодні на відкритті виставки "Великого І величне" Філарет і Володимир обійнялися, вітаючи один одного, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

В інтерв'ю журналістам Філарет зазначив, що той факт, що в заходах з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі - України приймають учасники різних патріархатів, свідчить про об'єднання християнських церков.

"Ми віримо і переконані, що буде об'єднання київського та московського патріархатів в одну помісну православну церкву. Підстави для цього вже є, ми вже не ворогуємо. Ці поцілунки, які були, пройде час і ми так будемо вітати один одного, служити за одним престолом і належати до однієї української церкви ", - сказав він.

На уточнююче запитання, коли це може відбутися, Філарет сказав: "Бог знає. Ми знаємо, що буде, а коли - Бог знає".

Нагадаємо, День хрещення Київської Русі - України відзначається щорічно 28 липня. Цього року виповнюється 1025-річчя хрещення. У зв'язку з цим до Києва запрошені президенти кількох держав. Відомо, що в столицю України на святкування хрещення приїдуть дев'ять патріархів.

 

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/life/_patriarh-filaret-ta-mitropolit-volodimir-obijnyalisya-mi-bilshe-ne-voroguemo/508855">Gazeta.ua</a>