Перший десяток перехожих нас ігнорує. Пенсіонерка років 70 у фіолетовому платті спиняється, придивляється у фотографію й мовчки відскакує.

Неподалік на лаві читає "Алые паруса" 18-річна Аліна Волинець. Дівчина в довгому сарафані, ноги підігнула під себе. На обличчі видно кілька шарів пудри.

"Зачем мне дома Янукович? - неохоче відривається від книжки. - Я не интересуюсь политикой. За сто гривен какой-то дешевенький президент получается".

Напроти центрального універмагу торгує квасом кучерява жінка років 45. Мрійливо дивиться на перехожих. Очі яскраво підвела блакитними тінями.

"Забери його звідси і викинь, не псуй мені настрою", - відповідає роздратовано на пропозицію придбати Президента.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Китайці думають, що Віктор Федорович – не надовго"

Через дорогу — стоянка для таксистів. 40-річний Володимир палить цигарку у білому "вольво" з відчиненими дверима.

"Мне этот черт не нужен. Даже даром его не возьму. Разве что в собачий будке его повесить", відказує таксист.

Йдемо парком Горького. Януковича несу на животі, щоб всі бачили. Люди відвертаються.

"Бачити його не хочу. Ми до нього гарно ставились, я за нього двічі голосувала. А що він зробив. Я дважды за него голосовала. А что он наделал? У меня пенсия 700 рублей, - говорить пенсіонерка, років 75.

За деревами літній клуб любителів шахів та шашок. За шістьма столами змагаються близько п'ятдесяти чоловіків старших за 40 років. Вітаємося та пропонуємо купитипортрет.

"А чого він без шапки", - регоче один шахматист.

"Як вам не стидно це носити? Ви що холуї? Забирайтеся звідси", - підходить огрядний сивий чоловік у джинсах та білій футболці.

"Тобі тре нєприятностєй?" – додає інший років 52.

Йдемо звідти. У спину чуємо: "Марш звідси, школота дурна!"

За 50 метрів під червоним зонтиком п'ятеро п'ють пиво. На зеленому пластмасовому столі розірвана пачка чіпсів.

"Він для нас не авторитет. Геть рубля за нього не дам", - відпиває з пляшки 43-річний Юрій Михайлович."Він вже й так куплений та проданий", - додає його товариш.

"Яукович – мужчина симпатичний, але справа не в красі, - говорить Тетяна Василівна. - Краще б ви Юлю носили, або Кличка, я б купила. Но більше 20 рублів не дала. Зарплати малі, треба економити".

Біля нічного клубу "Європа" четверо чоловіків та дві жінки курять.

"Їдьте в  Донецк чи Луганск, там можливо куплять", - сміється 25-річний хлопець, видно, що нетверезий.

На лаві розмовляють подружжя пенсіонерів.

"Можна було б купити заради рамочки. Нам внучка намалювала сімейний портрет, але він на ювілей розбився. Но нема з собою й двадцятки", - каже Наталія Максимівна.