Януковичу облаштовують чергові хороми просто на Хрещатику. ФОТО

Центр ділового й культурного співробітництва "Український дім" після реконструкції перетвориться на урядовий будинок.

У ньому будуть проводити міжнародні конференції, зустрічі делегацій і інші заходи за участю президента й членів уряду, пише портал The Village.

При цьому центр продовжить працювати як культурно-виставковий простір.

Вхід в "Український дім" буде вільним, за винятком днів проведення офіційних заходів.

За словами автора проекту, архітектора Віталія Куца, зовні будинок принципово не зміниться.

Зовні "дім", за словами архітекторів, не дуже зміниться

"Архітектуру "Українського дому" ми зберігаємо, тільки добудовуємо ще конгрес-хол, але він повністю відповідає стилю будинку й не зіпсує його. Ми шанобливо ставимося до роботи архітекторів, розуміємо, де знаходиться цей будинок і яке його значення, тому з самого початку не хотіли нічого принципово змінювати, і влада пішла нам назустріч", - сказав Куц.

Щопрада, з'явиться "прибудова" майже така, як сам "Український дім"

Він додав, що з боку Володимирської гірки, над кіноконцертним підвальним залом, з'явиться прибудова, яка по стилю не відрізнятиметься від комплексу. У ній розміститься конгрес-хол на 250 місць.

На схилі Владимирської гірки прокладуть сходи, що вестимуть до "Українського дому" з парку.

Фасади озеленять 

Територію навколо комплексу благоустроять. Зокрема, відремонтують каскадний фонтан і зроблять його світломузичним, поруч розіб'ють клумби й висадять дерева.

Урядову парковку планують розмістити на спеціальному стійкому до навантажень газоні.

"Начинку" "Українського дому" заради президента зроблять "у стилі Януковича" - з шиком, золотом, годинниками, величезними люстрами  

Зовні стіни будинку утеплять і заново облицюють мармуром. На даху комплексу розмістять оглядові майданчики.

 Конференц-зал в надбудові на даху

Усередині комплексу відремонтують усі приміщення, обновлять дизайн інтер'єру й установлять два панорамні ліфти: один — для офіційних делегацій, інший — для відвідувачів музею.

А конгрес-хол у прибудові оформлять мало не в партійні кольори 

На першому поверсі облаштують апартаменти для президента й залу зборів, на третьому в центрі розмістять медіацентр, а в круглій надбудові на даху будинку — конференц-зал. На інших майданчиках розташують виставкові простори й галереї.

Як відомо, реконструкцію "Українського дому" планують завершити через рік. На реалізацію проекту, згідно з рішенням Кабміну, виділять290 мільйонів 148 тисяч гривень. 

Український дім відкрили у 1982 році – до 60-річчя утворення СРСР. До 1993 року ця будівля була музеєм Володимира Леніна.

Усі фото з сайту Тhe-village.ru