З'явилися відео про появу спецпідрозділів Росії на території України. ВІДЕО

Бійців супроводжувала міліція та регіонали

Біля будівлі облдержадміністрації Миколаєва журналісти зустріли групу людей, які, судячи з нашивок на формі, представляють російські "Сили спеціальних операцій".

У 22:55 чотири людини в касках і бронежилетах, із масками на обличчях миттєво прибули до будівлі ОДА Миколаєва після того, як депутати опозиціонер Вадим Меріков зажадав у регіонала Петра Зіброва пропустити в будівлю народного депутата Ігоря Бриченко.

При цьому у силовиків не було абсолютно ніяких емблем та розпізнавальних атрибутів на одязі, окрім єдиної нашивки "ССО" на спині.

Один з них був одягнений у светр, який виглядав з бронежилета. Інший - у спортивній куртці, - повідомляють "НикВести".

Варто зазначити, що коли силовики привернули увагу ЗМІ і опозиціонерів, їх швидко поквапився забратися звідти підполковник міліції Олег Сичов, при цьому назвавши їх "громадськими формуваннями".

У той же час депутат обласної ради від Партії регіонів Петро Зібров говорив своєму співрозмовнику, що це бійці підрозділу "Альфа".

Самі бійці дуже швидко намагалися зникнути з поля зору, перед цим сказавши, що вони прості громадяни України і журналісти помилилися, а самі вони беруть участь в охороні громадського порядку.

Читайте також: Штаб національного спротиву закликає не допустити реалізації сценарію розколу України

Зазначимо, що напис "ССО" (скорочення від "Силы специальных операций", - ред.) використовують спеціально утворені спецпідрозділи Російської Федерації.

iPress.ua пропонує фрагмент новин де розповідається про створення, цілі та конкретні кроки такого спецпідрозділу.


Аватар пользователя доктор

А вот таких надо убивать на месте не раздумывая!!