Київщиною пройшла хвиля протестів на підтримку Євромайдану. ФОТО

У Київській області масово проведено мітинги-пікетування райдержадміністрацій за участі представників "Батьківщини", "Свободи" та "Удару" у зв’язку з загостренням політичної ситуації в країні та з метою підтримки переговорного процесу та наступних вимог «ЄВРОМАЙДАНА» до Президента України:

· Повернення політреформи, урізання повноважень президента і проведення президентських виборів у 2015 році;

· Відставка Кабміну Азарова і формування перехідного уряду. Зміна Генпрокурора та спікера ВР;

· Покарання Захарченка не лише відставкою;

· Скасування усіх скандальних законів та повна амністія усіх учасників революційного протистояння.

Зокрема, мітинги пройшли в Березані, Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Бородянці, Василькові, Обухові та Переяслав-Хмельницькому.

В Обухові на мітинг прийшло блилько 500 осіб, а сам мітинг протривав більше трьох годин.

В Борисполі акція пройшла біля будівлі райдержадміністрації та міської ради міста на центральній площі. В акції взяло участь більш ніж 500 людей. 

 

Під час мітингу громада підтримала звернення опозиційних сил та вимоги до голови райдержадміністрації, яке зачитали місцеві лідери опозиційних партій.

Мітинги протесту у м.Кагарик Київської області проводилися 23 січня та 27 січня 2014 року, щодня в м. Кагарлик виставляється намет ВО Майдан по вул. Незалежності, біля Кагарлицької центральної районної аптеки (навпроти Кагарлицької РДА) та проводяться мітинги. Мітинг проводився за ініціативи 2ВО «Батьківщина», за участі інших опозиційних сил та мешканців.

Мітинг протесту у м.Березань проводився 27 січня 2014 року по вул. Фрунзе, 7а біля міськради за участі троьх опозиційних сил «ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та ПП «Удар». Кількість учасників мітингу орієнтовно склала 130 осіб.

Також 24 січня 2014 року відбулася позачергова сесія Вишгородської міської ради, Вишгородська РОПП "ВО "Батьківщина" за участі представників Свободи та ПП «Удар» організували мітинг під Вишгородської державною адміністрацією. Було присутньо близько 200 осіб. Також громадою та депутатами було прийняте рішення щодо звернення до Верховної ради України та до президента України стосовно суспільно-політичної ситуації в Україні, яке також додаємо! Крім цього питання щодо бюджету винесене не було так, як Вишгородська міська рада прийняла бюджет ще до Нового року.

 

У місті Васильків за участі опозиційних сил та громадських організацій відбулося пікетування Райдержадмністрації. 

Спочатку голова Васильківської міської партійної організації ВО «Батьківщина», оголосив хвилину мовчання за загиблими на Майдані. Потім лунали гасла на підтримку ідей євромайдану. Вимоги громадської організації «МАЙДАН», доповів Харченко В.І. – член Васильківської міської партійної організації ВО «Батьківщина», голова союз «Чорнобиль».

У результаті було прийнято Звернення на черговій сесії Васильківської міської ради про звільнення політв’язнів які були заарештовані під час масових заворушень в м. Києві, про відміну Законів прийнятих 16 січня 2014 року, та про дострокове звільнене лідере опозиції Юлії Володимирівни Тимошенко.

А ще сьогодні на центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбулося чергове віче, на яке зібралося близько 500 чоловік. 

Народне Віче розпочалося із вшанування пам'яті загиблих на барикадах хвилиною мовчання та виконання державного гімну. 

На віче була прийнята резолюція: підтримати рішення сесії Переяслав - Хмельницької міської ради від 2014 року.