Роман Шрайк: О чем сегодня терла оппозиция с Януковичем...

О чем сегодня терла оппозиция с Януковичем по словам Лукаш. прогресс, имхо есть.

1) Було прийнято політичне рішення про скасування прийнятих 16 січня цього року законів, які викликали багаточисельні дискусії.
Але ті закони, що не викликають зауважень, завтра будуть ухвалені Парламентом знову. Положення законів, що втратять силу завтра, будуть опрацьовані сторонами спільно та відповідатимуть європейському рівню.

2) Арсеній Яценюк очолити Уряд України згоди не дав. Переговори будуть продовжені.

3) Сторони домовилися про включення до порядку денного питання відповідальності Уряду.

4) За результатами зустрічі сторони дійшли концептуальної згоди проголосувати Закон України «Про амністію». Наполяганням нашої сторони є наступна відкладальна умова для цього Закону:
Амністія набуде чинності лише у разі звільнення всіх захоплених приміщень та автошляхів. В іншому випадку скоєні правопорушення амністовані не будуть.

5) Що стосується повернення до Конституційних норм 2004 року, сторони констатували недосконалість норм Закону №2222 та констатували відсутність особистих напрацювань текстів Конституції.
Сторони обговорили питання спільної участі у Конституційній реформі та обов’язковій співпраці у цьому питанні з європейськими інституціями. Також торкнулися питання референдумних процедур.

Прогресс в том, что ничего хренового не согласовали))

Роман Шрайк