В Україні терміново "захворіли" 100 тисяч виборців

Передвиборча «епідемія» загострюється. Опозиція зафіксувала вже понад 350 тисяч заяв про голосування вдома у зв’язку з хворобою. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Станом на день 27 жовтня по Україні зафіксовано вже понад 350 тисяч заяв про голосування вдома. Кількість «хворих» українців зростає постійно.Зокрема, найбільше заяв щодо голосування за місцем перебування зафіксовано в Одеській, Луганській, Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Тернопільській, Хмельницькій, Чернігівській областях та у містах Київ і Сімферополь.

Так, на Донеччині вдома голосуватимуть 87 тисяч виборців, у Дніпропетровській області – 51 тисяча, у місті Києві – 37 тисяч громадян.

Опозиціонери наголошують, що подекуди медичні довідки видаються взагалі неіснуючими або вже ліквідованими медичними закладами та написані одним почерком.

Як повідомлялось, станом на 26 жовтня було зафіксовано 250 тисяч фіктивних медичних довідок. Об’єднана опозиція «Батьківщина» звернулась до Генеральної прокуратури та до інших силових структур з вимогою зупинити фальшування виборчого процесу.

Нагадаємо, раніше представники опозиції заявляли, що у Києві готуються схеми спотворення волевиявленнямешканців столиці під час виборів за допомогою голосування на дому. Подібні схеми виявлені на Донеччині,Одещині та Криму.

Експерти вважають, що на нинішніх виборах є всі підстави остерігатися більшого спотворення даних голосування, ніж 2004 року.

Міжнародні спостерігачі заявляють, що в Україні підготовка до парламентських виборів відбувається на тлі широкомасштабного підкупу виборців, використання адмінресурсу та процедурних порушень, брак політичного балансу у виборчкомах, неврегульованість використання на дільницях відеокамер, погіршення свободи слова.

Тиждень.ua


Аватар пользователя Haloperidol

Уже 350 тысяч. Число идиотов увеличивантся.