ГПУ маніпулює інформацією та займається спекуляціями, бо не знає елементарних вимог закону, - "Батьківщина"

У партії "Батьківщина" вважають заяву представника ГПУ Вікторії Калити про те, що судове засідання щодо справи ЄЕСУ може відбуватися у режимі відеоконференції спекуляцією та маніпуляцією і радять представникам Генеральної прокуратури хоча б прочитати ст. 85-3 Кримінально-процесуального кодексу України (в редакції 1960р.), за яким відбувається слухання так званої "справи ЄЕСУ".

"Нас уже не дивує чергове невігластво представників ГПУ, які не знають елементарних вимог закону. Ми хочемо нагадати прокурорам, що Кримінально процесуальний кодекс (в редакції 1960 р.) не передбачає проведення судового засідання, або участі будь-якого учасника судового процесу в режимі відеоконференції", - йдеться в заяві прес-служби партії.

"Згідно ст. 85-3 Кримінально-процесуального кодексу України (в редакції 1960 р.) у режимі відеоконференції можна проводити лише ОКРЕМІ СЛІДЧІ ДІЇ, АБО ПРОЦЕСУАЛЬНІ ДІЇ", - нагадують у прес-службі партії та підкреслюють, що виходячи з вимог КПК (ред. 1960р.) проведення судового засідання у режимі відеоконференції є неможливим.

"З огляду на це розглядаємо заяви прокурорів щодо проведення судового засідання по так званій "справі ЄЕСУ" провокацією та маніпуляцією",- зазначають у "Батьківщині".

У прес-службі партії також нагадали, що це вже не перша спроба прокуратури нав’язати суспільству тему якихось відеоконференцій у "справі ЄЕСУ", які є поза межами закону.