Віктор Балога: ми повинні негайно озброїти людей: військові експерти називають навіть дати вторгнення Россії

 Віктор Балога

Зрозуміло, що Росія стягує еліту сухопутних військ не для «відпрацювання маневрів», і не для того, щоб «постріляти по мішенях».

Мета зрозуміла, ціль – більше, ніж очевидна. Російські військові експерти називають навіть приблизні дати.

Якщо і цього не достатньо, щоб оголосити ПОВНУ мобілізацію і озброїти добровольців, то я уже не знаю, що повинно статися, щоб до влади нарешті дійшло! Кожна година бездіяльності – це неприхований саботаж і державна зрада.

Я так бачу, апелювати до Турчинова немає жодного сенсу. Усі звернення, заклики, заяви – як горохом об стіну. Не знаю, якою мовою ще сказати, що в України є два варіанти протистояти агресору: фінський і швейцарський. Не маю жодного сумніву, що мільйони українців вийдуть з палицями і коктейлями молотова проти російських танків. Але, якщо за зразком Швейцарії зробити кожного військовозобов’язаного громадянина озброєним солдатом – боротьба буде в рази ефективнішою.

Тому, звертаюся до колег-депутатів: ми негайно повинні створити законодавче підґрунтя, аби озброїти людей. Завтра внесу до ВР відповідний законопроект і дуже розраховую на вашу підтримку.