Турчинов пропонує допустити в Україну війська Польщі і США

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2014 році для участі в багатонаціональних навчаннях".

Про це передає ICTV.

Як повідомляється на сайті українського парламенту, відповідний законопроект був внесений головою Верховної Ради, в.о. президента України Олександром Турчиновим і зареєстрований у середу під №4561.

Разведка США доложила о подготовке вторжении РФ в Украину. Ожидаются удары по Луганску, Донецку и Харькову

"Рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2014 році для участі в українсько-польських навчаннях авіаційних підрозділів на рівні ескадрилій, українсько-польських навчаннях підрозділів військової поліції "Правопорядок - 2014", українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент-2014", українсько-польських навчаннях авіаційних підрозділів "Безпечне небо-2014", українсько-американських навчаннях "Сі Бриз-2014", багатонаціональних навчаннях "Світла лавина-2014", багатонаціональних навчаннях гірсько-піхотних підрозділів "Карпати-2014", українсько-молдовсько-румунських навчаннях механізованих підрозділів "Південь-2014" схвалити", - йдеться у документі.