Ймовірність атаки Росії на Україну є дуже високою, все вирішиться у найближчі два дні, - Марчук

Наразі існує дуже велика ймовірність того, що Росія може атакувати Україну.

Про це на брифінгу повідомив екс-міністр оборони, генерал армії України Євген Марчук, передає УНН.

снує велика ймовірість нападу Росії на Україну. Ця думка основана не лише на повідомленні американської та британської розвідок, але й ряду індикаторів, які можуть побачити лише експерти",- сказав він.

Серед головних показників, які моуть свідчити про напад російських військ на Україну, Є.Марчук повідомив наступне:
"Існує велика концентрація російських війська на кордоні з Україною. Не можна довго тримати віська у бойовій готовності: потрібно або давати "відбій", або давати команду йти у наступ".

Читайте також: Найближчим часом російського вторгнення в Україну не буде, попри дані розвідки США - екс-голова зовнішньої розвідки

Також колишній міністр оброни зауважив, що все вирішиться у найближчі два дні, які стануть "найважчими за всю історію України з часів здобуття нею незалежності".

Зазначимо, сьогодні низка ЗМІ повідомила, що американська розвідувальна служба попередила Білий Дім про високу ймовірність здійснення атаки російськими військами південно-східної частини України.

Читайте також: Вашингтон - Путину: мы видим твои приготовления, и готовы реагировать, - эксперт группы «Информационное Сопротивление»