Медведчук змусив Шустера відмовитись від прямого ефіру

Програма "Шустер LIVE" за участі голови організації "Украинский выбор" Віктора Медведчука транслюється в записі. Про це Тиждень.ua повідомив речник ВО "Свобода" Олександр Аронець із посиланням на народного депутата від цієї партії Олександра Мирного.

"Перша частина Шустер LIVE, де відбувається "шоу одного актора" - Віктора Медведчука, йде в запису. Начебто через те, що Медведчук не захотів дискутувати в прямому етері", - повідомив Аронець.

Олександр Мирний присутній у студії програми, що транслюється в даний момент каналом "Інтер". Головним гостем студії є Медведчук, головна тема - інтеграція України в євразійський простір та Митний союз із Росією. Також у студії присутні екс-міністр закордонних справ Борис Тарасюк, екс-міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, директор Інституту глобальної політики Вадим Карасьов.

Кореспондент Тиждень.ua зміг зв'язатися з Вадимом Карасьовим, який підтвердив, що частина програми транслюється в записі, який був зроблений вчора.

Як пояснили Тиждень.ua співробітники студії Савіка Шустера, шоу транслюється в записі на прохання Медведчука, котрий наполіг на тому, щоб у програмі взяв участь Сєргєй Глазьєв (радник президента Росії Владіміра Путіна - ред.), оскільки росіянин не міг бути в Києві у п'ятницю.

Раніше шоу Шустера традиційно транслювалося в прямому ефірі.

Нагадаємо, раніше голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко закликав опозиціонерів ігнорувати ток-шоу "Шустер live" оскільки, за його словами, його режисує Адміністрація президента і запрошує туди «затверджену владою опозицію».

за матеріалом Тиждень.ua