Луценка приймуть у відомстві Меркель - DW.DE

Українського опозиціонера Юрія Луценка в зв'язку з його поїздкою до ФРН приймуть у відомстві федерального канцлера Німеччини в Берліні. Йтиметься про внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

Колишнього українського міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в зв'язку з його поїздкою до Німеччини приймуть на розмову у відомстві федерального канцлера ФРН. Як повідомив у понеділок, 27 травня, речник німецького уряду, відповідаючи на запит DW, зустріч відбудеться на рівні керівника відділу.

Головною темою бесіди стане, як очікується, розвиток внутрішньополітичної ситуації в Україні, також і з огляду на колишнє ув'язнення українського опозиціонера.

У відомстві федерального канцлера Німеччини наголосили, що розмови з політиками від української влади та опозиції відбуваються регулярно, тому зустріч з Юрієм Луценком не є чимось незвичним.

Як відомо, у середині квітня, тобто вже після помилування Луценка, канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила, що для зближення з ЄС Україна має ще подолати низку проблем. Тоді вона зазначила, що справа екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко - це не єдина перепона для вже готової угоди про асоціацію з ЄС. За її словами, ідеться в цілому про правову систему в Україні та питання дотримання прав людини і громадянських свобод.

DW.DE