Европейский политик: Янукович - преступник. Ни в одной стране нет президента с таким криминальным прошлым

Европейский политик: Янукович - преступник. Ни в одной стране нет президента с таким криминальным прошлымМинулого тижня політик з фракції Союзу90/Зелених Вернер Шульц (62 роки) зміг відвідати Юлію Тимошенко у лікарні. Він дивиться на справу Тимошенко зовсім по-іншому, ніж президент
Пане Шульц, ви змогли відвідати Тимошенко у лікарні, і ваша зустріч відбувалась під пильним наглядом. Як у неї справи?
Вона докладає багато зусиль для того, щоб одужати. Вона строго дотримується терапії лікарів «Charité». Але, як і раніше, вона не довіряє українським лікарям. Крім того, вона перебуває під жахливим психологічним тиском, за нею цілодобово спостерігають за допомогою камер та охорони. За таких обставин вона ніколи не одужає.
Президент Янукович вважає, що вона сидить не з політичних причин, і що це – звичайна кримінальна справа, а вона – злочинець…
Президент – злочинець. Дрібний злочинець, який сидів у в’язниці через побиття і крадіжку. Який у 2004 році спробував сфальсифікувати вибори, щоб прийти до влади. У жодній країні немає президента з таким сумнівним минулим. Звинувачення проти Юлії Тимошенко, що вона вчинила «зраду», уклавши з Росією нібито невигідну газову угоду, є абсурдними. Угода з «Газпромом» відповідає звичайним рамковим умовам, і це підтвердили безліч експертів, а також Президент Європейської Комісії Баррозо. Те, що намагається повісити на неї президент Янукович, це ганебний наклеп. Він хоче усунути її та всіх дійових фігур Помаранчевої революції.
Що повинен зробити Захід?
Замість того, щоб бойкотувати Євро 2012, наші політики повинні приїхати та показати прапори, які підтримують опозицію, відвідати ув’язнених та чітко заявити тим у владі, хто несе за це відповідальність, що вони створюють негативну репутацію для своєї країни, і що ми не дозволимо, щоб було побудовано ще одну диктатуру. Бойкотування спортивних подій ще ніколи не приносили результатів, а лише шкодили спортсменам. Тому угода про асоціацію з ЄС не повинна вступити в силу, поки Україна не повернеться до демократії. ЄС – це не просто економічний союз, це також союз цінностей. Тому мова йде не тільки про вільну торгівлю, але й про політичну свободу.

 "superillu.de"