Арсеній Яценюк повернувся з США. ВІДЕО

Головна тема, яка обговорюється навколо України – підписання угоди про Асоціацію з Європейським Союзом. І саме ця тема широко обговорюється в США.

Про це повідомив голова політради і голова фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк на брифінгу. «Тема підписання угоди про Асоціацію обговорюється в США і мова йде про те, що Україна обов’язково має підписати цю угоду на прикінці листопада. Як і раніше головна вимога світу і США - це звільнення Юлії Тимошенко з незаконного ув’язнення і проведення негайного лікування за межами України», - сказав він.

Яценюк також повідомив , що в США він мав зустрічі із представництвом МВФ в Сенаті, де мова якраз і йшла про політичні переслідування в Україні. Він також розповів про прийняття резолюції Сенату США по Україні і особливо наголосив, що американці глибоко занепокоєні політичною ситуацією в Україні. «Я мав зустріч із сенатором-республіканцем Джоном Маккейном, а також із співавтором резолюції Дургіном.

Посилаючись на їхні слова можна говорити про те, що окремим політикам в Україні може бути заборонений в’їзд до Америки.

Проект резолюції може мати більш жорстку форму. Але ми наголошували щоб санкції щодо України не мали економічного характеру. І головне - щоб вони не зачіпали пересічних українців. Подібні санкції можуть стосуватись лише тих політиків, чиновників чи суддів, які особисто причетні до політичних переслідувань», - підкреслив Арсеній Яценюк.