Пилипенко Валерій: ЗАЯВА ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ

Пилипенко Валерій

ГЕНЕРАЛЬНОМУ ПРОКУРОРУ УКРАЇНИ
ПШОНКА ВІКТОРУ ПАВЛОВИЧУ
від Пилипенка Валерія Володимировича,
що проживає за адресою: м. Хмельницький,
вулиця Новосільна, 12, тел. моб. 0977099647

ЗАЯВА
Прошу: відповідно до Частини 1 Статті 111 Кримінального Кодексу України провести розслідування стосовно громадянина України Януковича Віктора Федоровича, 9.07.1950 року народження, який займаючи посаду Премєр-міністра України, у 2004 році скоїв злочин, що відповідно до Частини 1 Статті 111 Кримінального Кодексу України кваліфікується як  ДЕРЖАВНА ЗРАДА:
Янукович Віктор Федорович влітку 2004 року, домовився із Президентом Російської Федерації Путіним Володимиром Володимировичем про те, що у випадку не обрання Януковича Віктора Федоровича на посаду Президента України на виборах 2004 року, Російська Федерація підніме ціни на природний газ та на інші енергоносії для України до максимально можливої межі, з тим, аби підвищення цін на енергоносії призвело до економічної катастрофи всієї економіки України, наслідком чого стане спад рейтингів конкурентів на наступних виборах, зниження довіри народу до діючої влади, і забезпечить безперешкодне обрання Януковича В.Ф. на виборах 2010 року на посаду Президента України.
Перебіг подій, які трапились із Україною, починаючи із 2004 року та до останнього часу підтверджує, що виконання вказаної домовленості між Премєр-міністром України Януковичем В.Ф. та президентом Російської Федерації Путіним В.В. відбулось. А отже - події, які стались із Україною останнім часом, призвели до значного спаду економіки України й реально підтверджують факт скоєння саме Януковичем В.Ф. такого злочину, як: Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином Ук­раїни на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторкан­ності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяль­ності проти України,  карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.
Про даний злочин мені було надано інформацію ще у 2004 році від членів виборчого штабу Януковича В.Ф. м. Києва: Бабічем Павлом Петровичем, про факт цього було відомо Яковенку Олександру Миколайовичу, який на виборах 2004 року, разом із Бродським, Чорноволом та іншими, був технічним кандидатом у Президенти України від Януковича В.Ф., Василю Михайловичу Горбалю, який очолював Київську міську організацію Партії Регіонів, а також всім членам виборчого штабу та вищому керівництву Партії Регіонів.
Про даний факт  скоєння Януковичем В.Ф. у 2004 році злочину, що відповідно до Частини 1 Статті 111 Кримінального Кодексу України кваліфікується як  ДЕРЖАВНА ЗРАДА, я з тим щоб унеможливити економічну катастрофу в Україні через підвищення цін на природний газ, починаючи із 2005 року неодноразово інформував представників громадськості, аби зібрати групу підтримки, в тому числі й надавав доповідні записки до Партії «Батьківщина», про що можуть підтвердити як копії документів, так і свідки: Андрєєв Станіслав Васильович, мій куратор від БЮТ, приставлений до мене помічником Ю.В. Тимошенко - Валерієм Бабенко, а також депутати фракції БЮТ Хмельницької районної ради, фамілії яких у разі необхідності будуть надані. В тому числі мною було ініційоване звернення до міністерства Юстиції України про заборону діяльності Партії Регіонів, яке було Міністерством Юстиції України проігноровано. (Вимагаю  з метою встановлення істини, щоб всі свідки та особи, вказані у даній Заяві, в тому числі й Янукович В.Ф., пройшли перевірку на детекторі брехні публічно)
Додаток  Пояснювальна записка від Пилипенка Валерія Володимировича по сутті даного звернення до Генеральної Прокуратури України.

Пилипенко Валерій Володимирович,
3.02.1968 року народження,
Паспорт НА №574697