Президентом телеканалу ТВі (телекомпанія "Телерадіосвіт") ставВіталій Портніков. Про це повідомляє прес-служба  каналу.

Заступник генерального директора ТВі Наталія Катеринчук стане генеральним директором. Раніше цю посаду обіймав Микола Княжицький, якого було обрано народним депутатом.

У свою чергу Микола Княжицький став головою редакційної ради на громадських засадах. Таке рішення прийняла редакційна рада каналу.

Окрім пана Княжицького до редакційної ради каналу входять:  Віталій Портников, Наталія Катеринчук, Артем Шевченко, Мирослав Маринович, Адам Міхнік, Мартін Войцеховський, Ладіслав Снопко.

Віталій Портніков у коментарі "Телекритиці" зазначив, що посада президента ТВі введена, аби підкреслити, що редакційна політика каналу не зміниться через обрання Миколи Княжицького народним депутатом. "Президент - це посада презентаційна, яка буде  свідчити про незмінність нашої редакційної лінії і буде гарантом незалежності самого колективу та посередником між редакційним колективом, генеральним директором та редакційною радою каналу", - пояснив пан Портніков.

Як президент ТВі, Віталій Портніков планує насамперед визначитись із тим, як канал працюватиме найближчим часом. "Адже після тієї кількості відключень, яку ми зазнали у передвиборчий період, нам потрібно досить серйозно попрацювати, щоб зберегти наші творчі, телевізійні надбання та залишитись каналом, здатним бути  підприємством", - сказав він.

Про те, як зміниться формат каналу, пан Портніков обіцяє розповісти у найближчі тижні.  Однак. при цьому він наголошує, що основні політичні програми в ефірі залишаться.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_vitalij-portnikov-stav-prezidentom-telekanalu-tvi/469531">Gazeta.ua</a>