Украинский "Беркут" создан незаконно- Москаль. ВИДЕО

Беркут создан незаконно и не имеет права носить закрытые шлемы, щитки и маски на лице. По крайней мере, так считает нардеп Геннадий Москаль, о чем написал в Facebook:

Беркут” давно пора розпустити за все те, що він витворяє з мирними жителями. У боротьбі зі справжніми злочинцями від нього все одно ніякого толку. 

Після подій у Первомайську я поцікавився правовими підставами створення цього “грізного” спецпідрозділу. Виявилося, немає підстав. Усі давно звикли до існування цих озброєних щитами, кийками й наручниками “бовванів” у шоломах і масках, які лише на те 

й здатні, щоб розігнати акцію протесту. Ніхто й близько не допускав, що сформований “Беркут” незаконно.
За указом президента України “Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади”, всі нормативно-правові акти МВС мають пройти обов’язкову реєстрацію в Мінюсті. Без цього вони просто недійсні. Я відправив у Мінюст звернення, і там відповіли, жодних наказів МВС стосовно затвердження Положення про спеціальний підрозділ “Беркут” у них не зареєстровано. Йдемо далі – за ст. 7 Закону “Про міліцію”, на території України забороняється створення військових або інших збройних формувань чи груп, не передбачених законодавством України. Мінюст тому й не зареєстрував “Беркут”, бо це формування суперечить Закону “Про міліцію”.
Єдиний законний спецпідрозділ МВС – це “Сокіл”, який діє на підставі Закону “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю”. Усе інше – поза межами правового поля України. А тому цьому “гордому” птаху, який перетворився на обслугу “ригів” і захист їх від неозброєної опозиції, давно пора підрізати крила. Чим ми й займемося найближчим часом. Усім успіхів! ))

Відео INTV