Дмитро Гнап: Владислав Каськів та колонізація Сатурна

Дмитро ГнапЖурналіст, громадський активіст

Чим відрізняється Владислав Каськів від "цирку Кобзов"? Теж саме дійство, тільки обходиться громадянам в тисячі разів дорожче.
Пан Каськів та його відомство вкотре зганьбилися. Кілька днів тому Каськів разом з прем'єром Азаровим та міністром Бойком урочисто відкрили будівництво терміналу скрапленого газу.
А вчора, виявилося, що людина, яка від імені іспанської компанії Gas Natural SDG підписувала угоду про будівництво терміналу, немає до неї відношення. Іспанці офіційно відхрестилися від цього проекту і обурилися з приводу того, що якісь люди від їхнього імені підписують угоди.
Циркові вистави, які влаштовує пан Каськів за гроші платників податків, вже починають набридати. Порожність обіцянок Каськіва, стала остаточно зрозуміла ще рік тому.
В цьому репортажі Каськів обіцяє мені, що незабаром в Україну прийде потужний інвестор – в'єтнамський мобільний оператор Vittel. Пару уточнюючих запитань і з'ясовується, що ніякий інвестор нікуди не приходить. А сам Каськів вже рік, як не згадує назву цього в'єтнамського оператора.
Інший приклад. Влітку 2011-го Каськів пафосно оголосив про будівництво швидкісного експресу – сучасної електрички з Києва до аеропорту Бориспіль. Фінансувати і будувати його мали китайці. Каськів обіцяв, що за два роки всі вже кататимуться до Борисполя на експресі.
"Будівництво розпочнеться за кілька тижнів" – казав Каськів півтора роки тому. Знаєте як виглядає швидкісний повітряний експрес сьогодні?
Ось так:

Оці десять метрів рейок поруч із старим залізничним полотном і є – наш суперсучасний аеро-експрес.
На місці будівництва експресу раніше було встановлено шматок граніту на знак початку робіт. Сьогодні ця гранітна брила схожа на надгробок на місці поховання інвестиційних перспектив України.
Китайці активно інвестують в Африку. Але інвестувати в Україну не квапляться. Очевидно, що жоден інвестор, навіть китайський, не прийде в країну, де існують такі явища, як Юра Єнакієвський та Саша-Стоматолог.
А Владислав Каськів вкотре проголосить новий супермасштабний національний проект. Він може розпочати підготовку хоч колонізації українцями Сатурна. Все одно, зрештою, нічого не буде зроблено. І ніхто, крім кількох журналістів, не поцікавиться на що були витрачені гроші і де результат.
Як це вже було неодноразово. Про що можна подивитися в цьому репортажі:

 


Аватар пользователя apok

DAS IST FANTASTISCH !