Олександр Бригинець: АвтоМайдан в гостях у Пшонки. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

У суботу представники Майдану вже відвідували один заміський будинок – генерального прокурора Віктора Пшонки, оскільки вважають його причетним до побиття журналістки та громадської активістки Тетяни Чорновол.

Учасники акції розфарбували червоною фарбою паркан будинку. Залишили там написи «Кат», «За Таню». Також приклеїли численні фотографії побитої активістки зі словами: «Чуємо! Бачимо! Не пробачимо!»

Наразі у колоні - понад 100 авто. Як зазначають учасники Автомайдану, "тактика ДАІ - розділяти колону на групи по 3 авто".

Внаслідок цього вся колона розтягнулася в одну суцільну "тягнучку" на кілька кілометрів.

ДАІ на службі у прокуратури. Даішники камазами заблокували під’їзд до будинку Пшонки, щоб не допустити до нього АвтоМайдан. Є відео, як даішник керує автомобілями, що блокують дорогу. Схоже, влада охороняє Пшонку не гірше, ніж Януковича. Але що це їм дасть?

Під’їзди до Пшонки заблоковані міліцією і камазами. Злочинність влади немає меж. До будинку Пшонки залишилося 200 метрів, зможемо дійти і пішки.

Силами автомайданців камаз відкотили. Навіть якби це не вдалося, то громада була готова прорити дорогу поруч із камазом.


Але головне те, що блокування не вдалося. АвтоМайдан таки їде під вікна Пшонки і ніяке ДАІ, яке намагалося вислужитися перед генпрокурором, його не врятувало.

Не чекаю колони іду пішки. Колона формується і підтягується за мною.
Біля входу нас чекає джип Беркута. Бідні хлопці із переляканими очима. Вони такі сміливі. Коли їх багато. А коли багато нас, то вони готові втікати.

Кат – головне слово, яке пишуть автомайданці на паркані навколо будинку Пшонки. Стіни обклеюють фото Тетяни Чорновіл після побиття з написами: Чуємо! Бачимо! Не пробачимо!

Відчуття, що в будинку живуть мерці – ніхто не дихає. Але ж вони і є мерці… мерці духу.

У дворі Пшонки 12 зрізних красунь-ялинок та сосен. Він, що торгує ялинками?

Спеціальних, визначених законом пломб , які підтверджують законну вирубку, на них немає.

У всіх випадках, до всіх злочинів, є ще і цей. Фото відправлю у Генпрокуратуру, нехай розбираються, яке походження цих ялинок.

Отже, Пшонка ялинковий злочинець і можливо спекулянт.

АвтоМайдан збирається на Майдан. Акція під вікнами Пшонки завершилася. Залишилися написи і наклейки.

Маніфестанти були напрочуд чемними: нічого не зламали і не розбили. Навіть авто Беркута залишилося недоторканим. Зрештою, наша мета – не розбиті вікна Пшонки - а його відставка, не подряпані автівки Беркута - а його розпуск.

Ми не хочемо проблем Україні, навпаки ми хочемо вирішити проблеми України, звільнивши її від ярма злочинців.

Олександр Бригинець