Лідери опозиції на брифінгу закликали на віче «Солідарність проти терору» та автопробіг до «Межигір’я». ВІДЕО

У Штабі національного спротиву відбувся брифінг лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка і Олега Тягнибока за підсумками засідання Ради ВО «Майдан» та щодо проведення недільного Всеукраїнського віча на майдані Незалежності.

Лідер фракції УДАР Віталій Кличко запропонував влаштувати автопробіг до Межигір’я, в резиденцію президента України Віктора Януковича, та до маєтку прем’єр-міністра Миколи Азарова, голови Верховної Ради Володимира Рибака і вручити їм звернення від Євромайдану.

У свою чергу лідер фракції «Свобода» Олег Тягнибок зазначив, що в неділю о 12:00 на столичному майдані Незалежності збирається чергове Всеукраїнське народне віче під назвою «Солідарність проти терору».

Тягнибок наголосив, що усі народні зібрання на Євромайдані мали виключно мирний характер, а всі сутички, які відбувалися з правоохоронними органами, були спровоковані владою.

Наостанок лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк розповів, що у неділю на Майдані планується затвердити маніфест ВО «Майдан», в якому закладені ключові завдання, котрі стоять перед українською громадою для того, щоб в Україні змінилося життя.