Москаль розповів, скільки дали "людині, що взяла на себе вбивство сина Щербаня"

Людину, що взяла на себе вбивство на полюванні за участі Руслана Щербаня, сина вбитого у 1996 році депутата, засудили до обмеження волі й штрафу.

Про це повідомляє депутат від "Батьківщини" Геннадій Москаль, якого цитує його прес-служба.

Депутат оприлюднив для ознайомлення громадськості вирок Слов’янського міськрайонного суду Донецької області в справі про вбивство 18 лютого 2012 року на полюванні в заповіднику біля села Сидорово Слов’янського району місцевого мешканця Р.Дроздова.

"Як вказували свідки, слова яких підтверджувалися купою доказів, вбивство скоїв Євген Щербань (син Євгена Щербаня, замовницею вбивства котрого Генпрокуратура називає Юлію Тимошенко)", - заявив Москаль.

"Однак після того, як 3 квітня Руслан Щербань написав свого "знаменитого" листа послу США Джону Теффту, в якому згадав про причетність Тимошенко до смерті свого батька, кримінальну справу щодо подій на полюванні з умисного убивства перекваліфікували в убивство з необережності, а сам злочин узяв на себе безробітний Олександр Новіков", - вказує депутат.

Відповідно до вироку суду Новікова засудили до 4 років, із відстрочкою відбування покарання на три роки, та зобов’язали виплатити штраф у розмірі 3400 гривень.

Як відомо, у квітні 2012 року Руслан Щербань заявив, що передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Юлії Тимошенко і Павла Лазаренка до вбивства батька.

На його думку, зараз у справі з’явилися нові обставини, у зв'язку з чим необхідно допитати Лазаренка й Тимошенко.

У своєму листі послу США Руслан Щербань сказав, що його дивує реакція Сполучених Штатів Америки у цій темі.

"Складається враження, що деякі політики намагаються захистити убивць від правосуддя, інакше не можна пояснити нескінченні ультиматуми української влади відпустити Юлію Тимошенко з в'язниці", - сказав Щербань

Повний документ