Депутат Кендзьор попередив, що в разі зазіхання на українську мову підірве у Раді тротил ( gazeta.ua )

 

Ярослав Кендзьор закликав регіоналів не посягати на святе. Фото: gazeta.ua
Ярослав Кендзьор закликав регіоналів не посягати на святе. Фото: gazeta.ua

Народний депутат від фракції НУ-НС Ярослав Кендзьор заявив, що в разі повторних спроб розглянути законопроект про засади мовної політики, які пропонують регіонали, він готовий "принести до Верховної Ради пакет тротилу і підірвати його".

Так він кореспонденту Gazeta.uaпрокоментував заяву спікера ВР Володимира Литвина про те, що парламент ще повернеться до розгляду мовного законопроекту.

"Якщо Партія регіонів і голова парламенту Володимир Литвин хоче не тільки зламаних пальців, розсіченої голови і синців, якщо вони хочуть значно серйознішого протистояння, то вони на наступному тижні можуть його отримати", - попередив Кендзьор.

За його словами, багато чого в світі можна віддати або продати, тільки не мову.

"Для представників влади і насамперед для фракції мародерів і ґвалтівників - регіоналів - немає можливості збагнути, що для тої частини депутатів, які вважають себе українцями, мова є найсвятіша річ", - сказав нунсівець.

Політик переконаний, що ніхто з депутатів не буде знову уникати протистояння.

"Особисто я готовий на все. Я навіть боюсь, що готовий принести у Верховну Раду пакет тротилу і підірвати його. Тому що терпіти цю наругу, це знущання над Україною з боку команди окупантів далі немає сил. Ці мародери і ґвалтівники можуть нарватись на такий відчай", - підсумував Кендзьор.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics/_deputat-kendzor-poperediv-scho-v-razi-zazihannya-na-ukrajinsku-movu-pidirve-u-ra/438075">Gazeta.ua</a>