Опозиція розповідає у Брюсселі, що все готово до євроінтеграції, але влада не хоче – Турчинов. ВІДЕО

Лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко й Олег Тягнибок поїхали до Брюсселя, щоб спростувати заяви української влади про неготовність «пакету європейських законопроектів», які необхідно ухвалити до Вільнюського саміту ЄС.

Про це в ефірі Радіо Свобода заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«Мета візиту одна – опрацювати механізм вступу України до європейської спільноти», – сказав Турчинов.

«Яценюк буде інформувати наших європейських союзників, що всі розмови влади про те, що не готові законодавчі акти, зокрема йдеться про закон про прокуратуру і судоустрій… Всі ці речі вже готові. Є тільки одна проблема – це небажання влади реально працювати саме за європейськими стандартами», – наголосив перший заступник голови партії «Батьківщина».

27-29 серпня голова політради ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, голова партії «УДАР» Віталій Кличко і лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок перебувають з візитом у Брюсселі. Сьогодні Яценюк виступить на спеціальному засіданні Комітету в закордонних справах Європейського парламенту щодо ситуації в Україні.

Як повідомив Олександр Турчинов, лідери української опозиції поїхали до Брюсселя «на запрошення європейських керівників».