Фальсифікація відбувається просто зараз!

Сергій ЛещенкоЖурналіст "Української правди"

За всіма ознаками, масові фальсифікації зараз відбуваються щонайменше в чотирьох округах Києва.

Технологія однакова – протоколи дільничних виборчих комісій, які містять перевагу кандидатів від опозиці, окружна виборча комісія відмовляється приймати. Під різними надуманими приводами відправляє на доопрацювання.
А фактично – змушує їх перепистати під результат, потрібний провладним кандидатам.
Яскравий приклад – це округ 214 на Лівобережній, де за депутатством намагається заховатися екс-секретар Київради Олесь Довгий, який дивом уникнув кримінальної справи після розгрому "молодої команди Черновецького".
Слідчі навіть виписували ордер на обшук у Довгого, але потім його "забули" провести. Батько Довгого – депутат-тушка Станіслав Довгий, сьогодні член фракції Литвина, а теща – Ірина Горіна, депутат від Партії регіонів.
У Чумака складна ситуація, оскільки його перевага не така суттєва як у інших кандидатів, наприклад – Дмитра Андрієвського.
Віктор Чумак просить усіх небайдужих громадян, міжнародних спостерігачів та журналістів їхати на бульвар Праці, 1, де розташована окружна виборча комісія.
А тепер уявіть на хвилинку!
Очолює окружну виборчу комісію Артеменко Сергій Вікторович – висуванець фракції Народної Партії у Верховній Раді. А батько Довгого депутат Станіслав Довгий – член цієї фракції.
В минулому цей Артеменко керував фракцією Черновецького у Дніпровський районній раді Києва.
У нього – прямий конфлікт інтересів на цих виборах!
Заступник голови окружної комісії – Комлєва Яніна Володимирівна, висуванка партії "Народно-трудовий союз України", яку очолює депутат-регіонал, БЮТівська тушка Валентин Зубов.
Секретар комісії Грабовик Любов Григорівна – висуванка Комуністичної партії України.
Чи здатні ці люди чесно порахувати результати виборів?!
Аналогічна ситуація в окрузі 222 в Солом"янському районі, де балотується кум Табачника Максим Луцький.
Так само – на окрузі 223, Шевченківський район, де монстр політичних інтриг Віктор Пилипишин виграє то 45, то 70 голосів у молодого "свободівця" Юрія Левченка.
Так само – на окрузі 217, що на Оболоні, де Олександр Бригинець з "Батьківщини" намагається подолати ще одного члена молодої команди Черновецького Вадима Столара.
Тут порахували менши 4 відсотків бюлетенів, тоді як в решті округів Києва – від 18 до 54 відсотків! Що це, як не ознака фальсифікації?!