Яценюк: Українська Феміда не тільки осліпла, але і здуріла. ВІДЕО

Один із лідерів Об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявляє, що судді Апеляційного суду Києва під час оголошення сьогоднішнього рішення щодо апеляції на вирок колишньому міністру внутрішніх справ Юрієві Луценку поводилися неналежно. Про це він сказав сьогодні в Апеляційному суді Києва під час оголошення рішення щодо апеляції. 

«Цей суд ні за формою, ні за змістом не має нічого спільного із судом. Я ще не бачив такого, щоб суд читав вирок сидячи. Їм ще потрібно було з McDonald’s принести каву й кілька бутербродів. Вже Феміда не просто осліпла, але і здуріла, з розуму зійшла», – сказав Яценюк.

За словами Яценюка, той формат, в якому проходять судові засідання в Україні, свідчать про те, що в країні немає справедливого правосуддя.

Крім того, він заявив, що відсутність забезпечення Луценка ліками в Менській виправній колонії є тортурами. «Є інформація, що колонію умисно не фінансують для того, щоб не купувати відповідні медичні препарати для лікування Юрія Луценка», – наголосив голова Ради Об’єднаної опозиції.

Раніше ув’язнений екс-міністр звинуватив керівництво Менської колонії у навмисній спробі довести його до інвалідності.